Zeman, Babiš, Arenberger, novináři alias sdělovací prostředky, postřehy

Nemám prezidenta. Nemůžu si vážit člověka, který zasahuje proti ústavně do kompetencí předsedy vlády a plete se do výběru očkovacích vakcín či dodavatele jaderné energie. Tuto situaci nazývám slovem bazmek. Úplně mě děsí představa, že bude ještě nějaký čas sedět na Hradě

Prská špínu na sdělovací prostředky. A těm se divím, proč mu dávají takový prostor. Dávat prostor jakekoliv nicotě je nicotné. A to nezabřehám do toho mluvčího, na jehoš jméno nechci ani snad vzpomenout.

Babiš je jedna ruka s tím uvedeným. Vyměnil ministra zdravotnictví, aby se snad zachránil do voleb. Ale ten jeho nový ministr Arenberger nám začal zmatkovat hnedle na začátku, viz sportování. V pátek tak a v neděli jinak. Fakt ubohé. K tomu můžeme přičíst realitu života. Pánové chytří, vyražte mezi lid obyčejný. Pak potkáte na ulici 100 lidí a pouze 2mají hadr přes hubu. Všichní jsme z toho unavení a všichni kašleme na ty vaše politické půtky. Dokud se budete prát mezi sebou, tak nemůžete zřejmě poptávat součinnost od nás. Tohle může ukočírovat jen pevná vláda, která má respekt před veřejnosti, ne stádo komiků.